Usługi koparko – ładowarką

Potrzebują Państwo wykonać wykopy pod sieci instalacyjne, fundamenty, basen lub przydomową oczyszczalnię ścieków? A może szukają Państwo kogoś, kto wywiezie i zajmie się utylizacją odpadów porozbiórkowych? Chętnie pomożemy! Nasza oferta obejmuje bowiem profesjonalne usługi koparko-ładowarką, warto przy tym podkreślić, że świadczymy je nie tylko dla klientów indywidualnych, lecz również dla przedsiębiorstw, np. działających w branży budowy dróg.

Specjalistyczna koparko-ładowarka JCB 3X na wynajem wraz z operatorem

Do obsługi maszyn zatrudniamy wyłącznie doświadczonych operatorów, mogą być więc Państwo pewni, że wszelkie prace zostaną wykonane terminowo i zgodnie z wytycznymi. Wynajem nowoczesnej koparko-ładowarki JCB 3X, która umożliwia podniesienie na pełną wysokość ramienia ładunku o masie ponad 3 ton, to świetny sposób na zaoszczędzenie mnóstwa czasu i pieniędzy przy niwelowaniu terenu, wykonywaniu kanałów melioracyjnych, rozbiórkach budynków i innych rodzajach robót.

Działamy na terenie całego Śląska! Po więcej informacji na temat realizowanych usług zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego.

Usługi koparko-ładowarką