Oferta wynajmu profesjonalnego sprzętu przemysłowego obejmuje również osuszacze powietrza i nagrzewnice elektryczne oraz olejowe – urządzenia niezbędne do zapewniania komfortowych warunków pracy w halach, magazynach, zakładach produkcyjnych, ale także miejscach, w których realizowane są prace budowlane. Solidnie wykonane, nowoczesne, a przede wszystkim łatwe w obsłudze (napęd elektryczny lub olejowy) przydadzą się w pomieszczeniach wymagających wentylacji lub ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 100zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł


Osuszacz powietrza na wynajem

Klienci zainteresowani wynajmem mogą zdecydować się na osuszacz budowlany pracujący w zakresie temperatur od 6 do 43 stopni Celsjusza. Dzięki sporej pojemności i wydajności przeznaczony jest do użycia w pomieszczeniach, w których panuje zbyt duża wilgotność powietrza. Urządzenie pobiera z otoczenia do 40 l wody na dobę, dzięki czemu osuszenie hali czy magazynu będzie możliwe w optymalnym czasie.

Wynajem nagrzewnic olejowych i elektrycznych

Na wynajem czeka również nagrzewnica olejowa o mocy 47 kW oraz przepływie 1800 m sześciennych na godzinę. Sprzęt ten jest w stanie wyprodukować ciepłe, suche powietrze do słabo wentylowanych pomieszczeń bądź takich, w których szybko i skutecznie należy podwyższyć temperaturę powietrza. Rozwiązanie tego typu jest z powodzeniem stosowane nie tylko w przemyśle, ale także branży budowlanej, eventowej czy wystawowej.

W ofercie wynajmu znajduje się również nagrzewnica elektryczna. Dzięki kompaktowej obudowie można ustawić ją w dowolnym miejscu. W przypadku urządzenia tego zdecydowano się na zastosowanie nie tylko funkcji grzewczej, ale także wentylacyjnej. Do prawidłowego działania nie należy stosować oleju – wystarczy podłączenie do gniazdka elektrycznego. Ostateczny wybór będzie w pełni indywidualny. Sprzęt dostępny jest w dwóch wersjach: 3 kW oraz 9 kW.

Profesjonalny sprzęt na wynajem

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszej oferty zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi urządzeniami oraz wyboru odpowiedniego rozwiązania.