Prowadzisz prace budowlane i masz obowiązek zabezpieczenia wybranego fragmentu terenu? Skorzystaj z naszej pomocy. Proponujemy wynajem ogrodzeń tymczasowych wykorzystywanych przy prowadzeniu prac ziemnych, rozbiórkowych lub budowlanych. To porządnie wykonane panele, ustawienie których nie wymaga specjalnej wiedzy czy dużej siły. Poniesiesz niewielki koszt za wypożyczenie sprzętu i skutecznie zabezpieczysz teren, a tym samym wykonasz swoją pracę tak, jak należy.

0,80  (plus VAT)

Kaucja: 20zł


Ogrodzenia tymczasowe na wynajem

Do dyspozycji oddajemy konstrukcje ażurowe oraz pełne. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb oraz specyfiki terenu, który ma zostać za ich sprawą zabezpieczony. Przy produkcji obu rozwiązań sięgnęliśmy do dobrej jakości materiały zapewniające trwałość i stabilność całości. Warto dodać, że są to konstrukcje przenośne - nie będzie więc problemu, jeśli w trakcie prac okaże się, że zabezpieczany teren należy na przykład poszerzyć.

Wynajmowane przez nas panele tymczasowe przydadzą się nie tylko do odgradzania przestrzeni, ale także wyznaczania ciągów komunikacyjnych w trakcie trwania prac budowlanych. Nasze rozwiązania doskonale sprawdzą się także podczas organizacji imprez masowych lub przygotowywania terenu do remontów drogowych. Zastosowanie jest, jak widać, naprawdę szerokie.

Wypożyczalnia ogrodzeń tymczasowych oraz sprzętu budowlanego

Umożliwiamy wypożyczenie sprzętu do prac ziemnych w atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź specyfikację każdej z konstrukcji. Znajdziesz tam informacje dotyczące m.in. długości, szerokości oraz wielkości pojedynczego panelu. W naszej ofercie dostępne są nie tylko ogrodzenia. Asortyment jest na tyle szeroki, że z powodzeniem można znaleźć tu również sprzęt budowlany, elektronarzędzia czy rusztowania na wynajem.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej ofercie? Interesuje Cię szybko i bezpłatnie wykonana wycena lub niedrogi transport? Skontaktuj się z nami i jeszcze dziś dowiedz się, jak wygląda wynajem ogrodzeń tymczasowych za pośrednictwem firmy Togaj!