Wykonanie podjazdu, chodnika, a nawet wąskiej ścieżki z kostki w przydomowym ogrodzie wymaga zastosowania profesjonalnych narzędzi. I o ile akcesoria, takie jak np. chwytaki, mają za zadanie podnieść komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie przenoszenia bądź wyciągania kostki, płyt lub krawężników, tak zagęszczarki są po prostu niezbędne. Jeśli chcesz więc samodzielnie wykonać nawierzchnię z kostki lub płyt betonowych bądź też tego typu działania nie stanową trzonu Twojej oferty, w związku z czym realizujesz je stosunkowo rzadko, nasza propozycja jest właśnie dla Ciebie! W naszym magazynie dostępny jest bowiem profesjonalny sprzęt do prac brukarskich na wynajem, który pozwoli Ci zrealizować każdej wielkości inwestycję – od kilkumetrowego tarasu czy opaski wokół domu po wielkopowierzchniowe place w przestrzeni publicznej czy na terenach firm. Sprawdź więc, czego Ci brakuje i wypożycz to u nas, by możliwie szybko i bezproblemowo wykonać solidną nawierzchnię z kostki lub płyt betonowych.

100,00  (plus VAT)

typ lekki podstawowy szalunek lekki 2 x1.5m Maksymalna głębokość 2,5m. Waga zestawu podstawowego 422kg. Maksymalne obciążenia statyczne płyt podstawowych 18 KN na m2 Kaucja 1000 zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 200zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 200zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

350,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł


Sprawdzony sprzęt do prac brukarskich na wynajem w Togaj

W naszej wypożyczalni udostępniamy wszystko, co jest potrzebne zarówno w trakcie układania nowej kostki lub płyt, jak również podczas rozbiórki starych nawierzchni. Proponowany przez nas sprzęt brukarski to profesjonalne urządzenia gotowe do pracy, jak również szereg praktycznych akcesoriów. Wśród oferowanych przez nas rozwiązań dostępne są m.in.:

- zagęszczarki o różnej mocy i wielkości (od 100 kg do 500 kg),
- stopy wibracyjne,
- chwytaki poprzeczne,
- chwytaki do układania płyt tarasowych,
- chwytaki do wyciągania kostek, płyt betonowych i ażurów.

Atrakcyjny cenowo wynajem sprzętu do prac brukarskich

Wypożyczenie zagęszczarki, stopy wibracyjnej, a także różnego typu chwytaków pozwoli Ci zoptymalizować koszty związane z prowadzeniem firmy – nie musisz bowiem nie tylko kupować łasnego sprzętu do prac brukarskich, lecz także później zajmować się jego ewentualną naprawą czy serwisowaniem. Jeśli jesteś osobą prywatną i chcesz we własnym ogrodzie położyć kostkę, tym bardziej opłacalny staje się dla Ciebie wynajem sprzętu do prac brukarskich niż jego zakup.