Dowóz i odbiór sprzętu

Cenimy sobie Twój czas i wygodę. Dlatego też oferta naszej wypożyczalni obejmuje również dostawę i odbiór naszego sprzętu budowlanego. Dzięki temu masz na placu dokładnie to, czego potrzebujesz i wtedy, kiedy rzeczywiście tego potrzebujesz, a po zakończeniu danego etapu prac nie musisz martwić się o to, czym i kiedy odwieźć szalunki czy też wynajęte maszyny i urządzenia. Co więcej, nasi specjaliści na miejscu w razie potrzeby mogą przeprowadzić szybkie szkolenie z obsługi sprzętu, a także pomóc go przetestować i uruchomić. W Togaj działamy po prostu kompleksowo!

Togaj – Zawsze terminowa dostawa i odbiór na wskazany adres

Wybierając sprzęt budowlany bądź szalunki stropowe czy też ścienne lub fundamentowe z naszej wypożyczalni, możesz mieć pewność, że wynajęte u nas maszyny i przyrządy dotrą na plac budowy w umówionym wcześniej terminie. Odbierzemy je również w określonym wcześniej przedziale czasowym we wskazany dzień. Wierzymy, że terminowa dostawa i odbiór na wskazany przez Ciebie adres pozwolą Ci z w optymalny sposób rozplanować kolejne etapy prac czy chociażby obecność ekipy na miejscu prowadzonej przez Was inwestycji.

Dostawa i odbiór w cenie przy wynajmie szalunków systemowych

Jeśli zdecydujesz się na stropowych z wypożyczalni Togaj, zarówno dostawa, jak i ich odbiór z budowy masz w cenie! Bez dodatkowych opłat dowozimy i odbieramy szalunki jednak nie tylko z Mikołowa i okolic, lecz także z innych miejscowości na terenie całego województwa śląskiego. Poza tym dostawę i odbiór w cenie wynajmu szalunków systemowych oferujemy dla klientów prowadzących inwestycje w województwach:

  • dolnośląskim,
  • opolskim,
  • małopolskim,
  • podkarpackim,
  • świętokrzyskim,
  • łódzkim.

W Togaj naprawdę dbamy o Twój czas, komfort oraz zadowolenie z wynajętego w naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego! Dowóz i odbiór szalunków z budowy pozwoli Ci zaoszczędzić jednak nie tylko czas, ale i również nerwy. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!