Głównym obszarem działalności wypożyczalni Togaj jest wynajem sprzętu budowlanego oraz ogrodniczego. Nasza oferta obejmuje również elektronarzędzia, które wykorzystywane są przy wielu rodzajach prac remontowych. W naszej ofercie znajduje się przede wszystkim wynajem:

agregatów,
przyczep,
szalunków,
podnośników,
osuszaczy,
nagrzewnic,
ogrodzeń.

Nasza wypożyczalnia udostępnia także wiele innych urządzeń, które mogą okazać się pomocne zarówno osobom prowadzącym działalność gospodarczą, jak i klientom prywatnym.
Duży wybór
Dzięki zróżnicowanej ofercie sprawnego, a także posiadające zróżnicowane parametry sprzętowi budowlanemu i ogrodniczemu oraz elektronarzędziom, kompleksowo wykonać można prace instalacyjne, remontowe czy pielęgnacyjne. W ten sposób łatwo będzie dobrać odpowiedni sprzęt do wykonywanych robót.
Inne zalety
Tym, co przyciąga uwagę naszych klientów, jest przede wszystkim atrakcyjna cena wynajmu przyczep, podnośników, szalunków czy agregatów w stosunku do zakupu nowych urządzeń . Charakteryzują się one także bardzo dobrym stanem technicznym, która pozwala na bezproblemową pracę.