Przystępując do prac remontowo-budowlanych nie sposób obejść się bez profesjonalnego sprzętu. Specjalistyczne narzędzia o dużej mocy znacząco przyśpieszają realizację zaplanowanych działań, a dzięki ergonomicznej budowie i zaimplementowanym nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym ich użycie nie sprawia operatorowi większych problemów. Są jednak bardzo drogie, stąd ich zakup na własność nie zawsze jest racjonalny. Doskonale o tym wiemy, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przygotowaliśmy kompleksową ofertę na wynajem sprzętu powszechnie wykorzystywanego w obróbce betonu oraz zbrojarstwie.

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 1500zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 300 zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 2000zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł


Wynajem sprzętu do obróbki betonu i zbrojarstwa

Trwający już od dłuższego czasu boom inwestycyjny sprawił, że w branży budowlanej odnotowuje się nie tylko niespotykany dotychczas popyt na materiały oraz usługi, ale również na profesjonalny sprzęt. Nie dziwi więc fakt, że ceny narzędzi znacząco wzrosły, spadła też ich dostępność. Prezentowane w tej kategorii urządzenia na wynajem takie jak betoniarka, giętarka do prętów elektryczna, przecinarka jezdna do asfaltu i betonu czy też wiązarka do zbrojeń to jedne z wielu dostępnych w naszej ofercie pozycji. Nowoczesne, wydajne i proste w obsłudze sprawdzą się świetnie, kiedy posiadany przez Państwa sprzęt ulegnie awarii na kluczowym etapie realizowanych prac. Wypożyczenie to również świetna alternatywa w przypadku, kiedy wiemy, że danego urządzenia użyjemy tylko raz, a zakup własnego wygenerowałby tylko niepotrzebne koszty.

Togaj – sprawdzona wypożyczalnia sprzętu budowlanego

Z naszej oferty chętnie korzystają przede wszystkim profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się wykonywaniem najróżniejszych prac budowlanych. Wynajem specjalistycznego sprzętu jest atrakcyjnym rozwiązaniem pozwalającym poszerzyć zakres oferowanych usług, na przykład o obróbkę betonu oraz zbrojarstwo. Korzystne warunki oraz atrakcyjne stawki za wypożyczenie poszczególnych modeli sprawiają, że przygotowana przez nas propozycja niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.