Aby dobrze przygotować teren przed właściwymi robotami, niezbędne będą profesjonalne maszyny, takie jak minikoparka, miniładowarka czy zagęszczarka. Jeśli Twoja firma zajmuje się tym sporadycznie lub po prostu z różnych względów nie chcesz inwestować swoich środków w zakup i późniejsze utrzymanie tego typu urządzeń i pojazdów, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy atrakcyjny cenowo wynajem sprzętu do prac ziemnych, który pozwoli Ci szybko i profesjonalnie wykonać wszystkie niezbędne roboty mające na celu przygotowanie terenu do właściwej budowy czy kładzenia instalacji w gruncie.

100,00  (plus VAT)

typ lekki podstawowy szalunek lekki 2 x1.5m Maksymalna głębokość 2,5m. Waga zestawu podstawowego 422kg. Maksymalne obciążenia statyczne płyt podstawowych 18 KN na m2 Kaucja 1000 zł

450,00  (plus VAT)

Kaucja: 3000zł

450,00  (plus VAT)

Kaucja: 3000zł

450,00  (plus VAT)

  1. Kaucja: 3000zł

450,00  (plus VAT)

  1. Kaucja: 3000zł

450,00  (plus VAT)

  1. Kaucja: 3000zł

0,80  (plus VAT)

Kaucja: 20zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

350,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł


Naszą ofertę uzupełniliśmy ponadto o ażurowe oraz pełne ogrodzenie tymczasowe, które umożliwi Ci odpowiednio zabezpieczyć teren inwestycji przed wstępem nieupoważnionych osób. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy również osoby prywatne, które jednorazowo chciałyby wypożyczyć minikoparkę czy zagęszczarkę, np. przy budowie własnego domu.

Wynajmuj sprzęt do prac ziemnych od Togaj i oszczędzaj!

Zakup pojazdów budowlanych i specjalistycznych maszyn to zawsze duża inwestycja oznaczająca najczęściej konieczność wzięcia kredytu, zatrudnienia na stałe operatora posiadającego stosowne uprawnienia, a także wygospodarowania środków na remonty i niespodziewane naprawy maszyn. Wynajem sprzętu do prac ziemnych pozwala więc zaoszczędzić dużo pieniędzy, gwarantując jednocześnie dostęp do w pełni sprawnych urządzeń i pojazdów gotowych od razu do działania. Wypożyczanie ich zdejmuje z nas ponadto obowiązek znalezienia miejsca, w których moglibyśmy trzymać nasze pojazdy i urządzenia, gdy nie są potrzebne na budowie.

Profesjonalny sprzęt do prac ziemnych – wynajem na atrakcyjnych warunkach

Z naszej oferty skorzystało już wiele firm budowlanych, deweloperów i innych firm, których inwestycje obejmowały odpowiednie przygotowanie terenu. Proponowane przez nas warunki, a także doskonała jakość naszych maszyn i pojazdów sprawiają, że chętnie korzystają z nich jednak nie tylko profesjonaliści. Na wynajem sprzętu do prac ziemnych od Togaj decyduje się także wiele osób, które potrzebują ich na prywatny użytek - do budowy domu, wykonania ścieżek i tarasu z kostki czy wykopania dołów pod drenaż.