Cennik

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, oferując wszystkim zainteresowanym wynajem wysokiej jakości sprzętu budowlanego wykorzystywanego do wznoszenia budynków oraz innych prac ziemnych, porządkowych i instalacyjnych oraz ogrodniczych. Nasza profesjonalna wypożyczalnia posiada szeroki wybór urządzeń, elektronarzędzi i szalunków. Jest to sprawdzony i skuteczny sposób na poczynienie odczuwalnych oszczędności. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a dokładna cena zależy od kilku czynników. Niemniej jednak zarówno dostawa, jak i odbiór są w cenie. Przykładowo, w przypadku wynajmu szalunków ściennych oraz szalunków stropowych każdorazowo wyceniamy z projektu. Wycena zajmuje do 1 dnia roboczego od zapytania. Oferujemy także szeroką gamę usług koparko-ładowarką, miniładowarką bobcat oraz minikoparką. Jeśli chodzi o cennik to wszystkie ceny wynajmu sprzętu budowlanego dostępnego w naszej wypożyczalni widoczne są na naszej stronie internetowej. W przypadku całych projektów oferujemy spore rabaty, a dokładny koszt wyceniamy z dopasowaniem do projektu.

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego – cennik

Naszym klientom oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych o zróżnicowanej mocy, spawarki i motopompy, elektronarzędzi, nagrzewnic i osuszaczy, ogrodzeń tymczasowych, podnośników rusztowań i drabin, przecinarek i gilotyn oraz przyczep. Oprócz tego nasza profesjonalna wypożyczalnia sprzętu budowlanego wynajmuje również sprzęt:

Nasz cennik obejmuje także szalunki stropowe, fundamentowe i ścienne oraz urządzenia pneumatyczne i pomiarowe oraz zbrojarstwo i obróbkę betonu. Ceny dotyczą wyłącznie pojedynczych elementów. Przypominamy jednocześnie o rabatach, które czekają na naszych Klientów w przypadku dużych projektów!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z pełną ofertą naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego i zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.