Chcesz na korzystnych warunkach wypożyczyć sprzęt, który pomoże zadbać Twojej ekipie o porządek na miejscu inwestycji? A może szukasz urządzeń, które pozwolą Ci świadczyć usługi związane z czyszczeniem kostki brukowej lub myciem samochodów? W Togaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz od profesjonalnej myjki wysokociśnieniowej Kärcher po zsyp do gruzu na wynajem. Naszym celem jest bowiem kompleksowe zaopatrywanie zarówno klientów indywidualnych, jak również firm działających w różnych branżach – od tej remontowo-budowlanej po typowo usługową.

450,00  (plus VAT)

  1. Kaucja: 3000zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 200zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 1500zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł


Wynajem sprzętu do prac porządkowych dla firm remontowo-budowlanych

Utrzymanie porządku na miejscu inwestycji jest kluczowe zarówno dla pracowników, ponieważ zwiększa to ich bezpieczeństwo i po prostu znacząco ułatwia to wykonywanie kolejnych prac, jak również dla klientów, którzy wolą pozostawić kwestię sprzątania po remoncie czy chociażby kwestię wypożyczenia kontenera oraz zsypu do gruzu po stronie wykonawcy. Dlatego też w naszej ofercie dostępne są na wynajem zarówno zsypy do gruzu, jak również bardzo wydajne odkurzacze przemysłowe marki Bosch. W przypadku zsypów do gruzu warto podkreślić, że wypożyczyć można u nas przede wszystkim bardzo wytrzymałe modele stabilizowane klamrami oraz łańcuchami.

Myjka ciśnieniowa Kärcher i inne urządzenia na wynajem dla firm usługowych

Przedsiębiorcy, którzy świadczą różnego rodzaju usługi porządkowe, a także klienci indywidualni, którzy samodzielnie chcą przeprowadzić tego typu prace, wypożyczą u nas nie tylko wspomniane wcześniej odkurzacze przemysłowe marki Bosch, lecz także cenione na rynku myjki wysokociśnieniowe marki Kärcher. Czyszczenie wodą pod ciśnieniem uzyskaną dzięki urządzeniom Kärcher to szybki i przede wszystkim wysoce skuteczny sposób na usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń w domu, ogrodzie i nie tylko.

Jeśli chcesz więc wynająć zsyp do gruzu bądź myjkę wysokociśnieniową Kärcher, skontaktuj się z nami! Udostępnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz do realizacji kolejnego zlecenia!