Kluczowym elementem każdej budowy są rusztowania elewacyjne. W Togaj zajmujemy się sprzedażą systemów, które odpowiadają za bezpieczeństwo i efektywność prac na wysokościach. Modele Plettac to synonim trwałości i solidności, dlatego oferta jest odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Znajdą tu Państwo kompletne rozwiązania dopasowane do różnorodnych projektów architektonicznych.

470,00  (plus VAT)

Podest Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych. W komplecie 2 szt

800,00  (plus VAT)

Podest komunikacyjny Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych

50,00  (plus VAT)

Poręcz Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych

280,00  (plus VAT)

Rama Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych.

80,00  (plus VAT)

Słupek poręczy Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych

260,00  (plus VAT)

Stężenie Plettac 2 szt + mocowanie dolne – system rusztowań elewacyjnych.

85,00  (plus VAT)

Stopa Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych. W komplecie 2 szt

68,00  (plus VAT)

Zestaw kotwiący Plettac – systemów rusztowań elewacyjnych. W komplecie śruba, złącze, łącznik


Trwałe rusztowania elewacyjne Plettac

Specjalizujemy się w sprzedaży tymczasowych konstrukcji, dostarczając produkty Plettac, które łączą innowacyjność z funkcjonalnością. Oferowane przez nas elewacyjne rusztowania i podesty robocze to gwarancja stabilności i bezpiecznego dostępu, niezależnie od wysokości i złożoności prac. Oferujemy zarówno lekkie i łatwe w montażu modele, jak i bardziej zaawansowane warianty dla skomplikowanych fasad.

Solidne drewniane podesty do rusztowań elewacyjnych Plettac

To kolejna pozycja w naszej ofercie, która cieszy się uznaniem profesjonalistów. Drewniane podesty do rusztowań elewacyjnych wyróżnia odporność na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Ponadto są wykończone stalowymi okuciami przy obu końcach, co zapewnia wytrzymałość na obciążenia. W asortymencie znajdą Państwo modele w różnych wymiarach tak, aby każdy projekt mógł zostać zrealizowany z najwyższą precyzją.

Rusztowania i podesty robocze — niezbędnik robót na wysokościach

W Togaj rozumiemy, że różnorodność prac wymaga różnorodnych rozwiązań. Dlatego drewniane podesty i rusztowania elewacyjne Plettac są modułowe i łatwe w konfiguracji. Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo prostej konstrukcji do prac remontowych lub odnowienia zabytkowych fasad, poprzez sprzedaż i fachowe doradztwo jesteśmy gotowi sprostać tym wymaganiom.

Dzięki elastyczności oferty, możliwość dopasowania odpowiednich elementów do konkretnego zadania jest niemal nieograniczona. Widoczne produkty Plettac wyróżniają się także łatwością montażu i demontażu, co znacząco redukuje czas potrzebny na przygotowanie stanowiska pracy. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu, w którym sprzedaż rusztowań elewacyjnych i drewnianych podestów roboczych idzie w parze z profesjonalnym doradztwem.