Pragniecie Państwo zadbać o swoją zieloną przestrzeń bez konieczności zakupu drogich akcesoriów? Funkcjonujemy jako wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego, gdzie nasi klienci — indywidualni oraz biznesowi — mogą zaopatrzyć się w m.in. glebogryzarki, zagęszczarki, wertykulatory, rębak do gałęzi. To niezawodne i dobre jakościowo urządzenia na wynajem, gdyż są to narzędzia renomowanych firm, takich jak Makita oraz Stihl. To gwarant, że usunięcie gałęzi drzew czy skoszenie trawnika z trudno dostępnych miejsc będzie szybkie i sprawne.

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 200zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 100zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł


Sprawdzona wypożyczalnia markowych narzędzi ogrodowych

Wynajem sprzętu ogrodniczego jest jak najbardziej opłacalny. Dzięki wypożyczalni Togaj wszyscy nasi klienci mogą tymczasowo zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia, zamiast kupować je na stałe. W efekcie pomyślnie zrealizujecie Państwo własne projekty ogrodowe — bez ponoszenia zbędnych kosztów i bez konieczności wydzielania miejsca na rzadko używane akcesoria. Co więcej, dajemy możliwość wypróbowania różnych narzędzi i sprzętów ogrodniczych, co może być szczególnie ważne dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z ogrodnictwem.

Jako sprawdzona wypożyczalnia narzędzi ogrodowych przyczyniamy się do ograniczania nadmiernego zużycia zasobów naturalnych, gdyż pozwalamy Państwu korzystać z tych samych akcesoriów, zamiast kupować wiele jednostek. Oprócz zróżnicowanego asortymentu zapewniamy także profesjonalną pomoc w wyborze sprzętu ogrodniczego na wynajem. To pewność, że z naszym wsparciem znajdziecie Państwo urządzenia odpowiednie do konkretnego zadania!

Opłacalny wynajem sprzętu ogrodniczego Togaj

Wspieramy oszczędność i zrównoważoną gospodarkę dzięki licznym urządzeniom na wynajem. Osoby planujące pielęgnację terenu — w ramach prowadzenia działalności gospodarczej lub na własną rękę — zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. W razie potrzeby zachęcamy także do zaopatrzenia się w urządzenia budowlane i elektronarzędzia. Wygodniejsze i efektywniejsze ogrodnictwo? Tylko z naszą wypożyczalnią!