Podejmując się wykonania prac budowlanych, instalacyjnych czy robót drogowych należy korzystać z dobrej jakości sprzętu. Gwarantuje to usprawnienie wykonywanych działań oraz zwiększenie ich wydajności. W wypożyczalni Togaj wynająć można maszyny służące do zaginania blachy, obróbki styropianu oraz piłowania betonu. Oferta obejmuje asortyment cenionych w branży producentów, takich jak Honda, Olmet, Stobra oraz Stihl.  

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł


Wciąż poszerzamy bazę towarów dostarczając klientom nowoczesnych urządzeń, które ułatwiają wykonanie prac instalacyjnych, hydraulicznych i ślusarskich. W Togaj wypożyczyć można między innymi: 

- giętarki do zaginania blachy,
- maszyny do cięcia styropianu, 
- piły do betonu. 

Oferowane produkty są wysoce funkcjonalne i bardzo proste w obsłudze.  

Togaj - wypożyczalnia giętarki do blachy  

Dostępna w ofercie wynajmu maszyna wyposażona została w zderzaki przednie, nóż krążkowy, stół tylny oraz zaginarkę, a także ogranicznik kąta. Dzięki temu wykonać można gięcia wzdłuż wytyczonych linii oraz pod odpowiednim kątem. Urządzenia te używane są także w pracach dekarskich. Zaginarki do blachy wykorzystuje się również do gięcia takich metalowych elementów, jak pręty, rury oraz profile i druty. 

Maszyna usprawniająca prace dociepleniowe 

Dokładne nadawanie formy zapewniające oszczędność materiału oraz precyzja i energooszczędność to zalety opisywanego urządzenia. Maszyna do cięcia styropianu wykorzystuje w pracy rozgrzany drut oporowy. Ten niewielki sprzęt, dostępny w naszej wypożyczalni wykonuje linie proste, skośne oraz frezy. Przecinarka do styropianu daje gwarancję precyzyjnej obróbki materiału. 

Kilka słów o pile do betonu  

Lekkość i poręczność tego sprzętu sprawiają, że jest on często wykorzystywany przez specjalistów. Piła do cięcia betonu posiada dużą moc i wysoki moment obrotowy, dzięki czemu ma ogromną siłę i wysoką wydajność.

Nie odkładaj tej decyzji na później. Już teraz możesz usprawnić pracę w swojej firmie lub domowym warsztacie. Giętarki do zaginania blachy, przecinarki do styropianu oraz piły do betonu – wszystkie te sprzęty, można wypożyczyć w firmie Togaj.