Sprzęty z tej kategorii znacząco przyspieszają i jednocześnie zwiększają efektywność prac związanych z wykończeniem ścian oraz suftiów. Proponowane przez nas na wynajem maszyny tynkarskie – agregaty, zacieraczki czy żyrafy do gipsu to bardzo wydajne i proste w obsłudze maszyny, które nie zawiodą Cię czy Twojej ekipy w żadnej sytuacji. Dostępny w naszej ofercie sprzęt jest regularnie serwisowany, a co za tym idzie, zawsze jest gotowy do pracy!

120,00  (plus VAT)

Kaucja: 2000zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł


Togaj – agregaty tynkarskie, żyrafy do gipsu i inne sprzęty do gładzi i nie tylko

W naszej wypożyczalni wynajmiesz wszystkie urządzenia potrzebne do sprawnego i efektywnego wykańczania sufitów, ścian wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także do wykonywania wylewek samopoziomujących. W ofercie posiadamy więc zarówno agregaty do mechanicznego nakładania masy w sposób ciągły, profesjonalne zacieraczki, a także takie maszyny, jak np. żyrafa do gipsu, czyli poręczne szlifierki do gładzi na wysięgniku, który zapewnia wygodne szlifowanie sufitów oraz ścian na różnej wysokości.

Poza maszynami, takimi jak agregaty, zacierki czy żyrafy do gipsu, udostępniamy na wynajem również sprzęty do farb.

Sprzęt uzupełniający nasze profesjonalne maszyny tynkarskie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wyglądają prace, a w zasadzie pomieszczenia, w których szlifuje się tynki, gładzie czy też wylewki po wyschnięciu. Dlatego też w naszej wypożyczalni dostępne są również bardzo wydajne odkurzacze przemysłowe marki BOSCH, które znakomicie radzą sobie nawet z najdrobniejszym pyłem i pozwalają naprawdę szybko posprzątać wykańczane pomieszczenie. Pozostawiony pył negatywnie odbijałby się na bezpieczeństwie i komforcie pracy w danym wnętrzu, utrudniałby w wykonywanie dalszych prac, a także pozostawiłby niesmak po opuszczeniu inwestycji przez ekipę bez posprzątania po sobie.

Jeśli więc przed Tobą lub Twoją ekipą położenie gładzi, tynku cementowo-wapiennego czy wylanie wylewki samopoziomującej, nie inwestuj w nowe sprzęty! Wynajmij agregaty, żyrafy do gipsu czy inne niezbędne maszyny w Togaj!