Firmom elewacyjnym, montażowym i murarskim oferujemy konstrukcje, dostosowane do realizacji prac na wysokościach. Funkcjonujemy jako profesjonalna wypożyczalnia rusztowań elewacyjnych, warszawskich oraz drabin, które umożliwiają swobodne wykonywanie czynności remontowo-budowlanych na większych i mniejszych obiektach – halach produkcyjnych lub budynkach jednorodzinnych. Produkty dostępne na wynajem są zróżnicowane pod względem parametrów: wysokości, wagi, a także zasięgu roboczego.

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

0,45  (plus VAT)

Kaucja: 15zł

1,30  (plus VAT)

Kaucja: 10zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 200zł

225,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł


Korzystny wynajem nowoczesnych drabin oraz rusztowań elewacyjnych i warszawskich

To sprzęty pozwalające na swobodne poruszanie się wokół obiektów i miejsc trudno osiągalnych. Podnośniki, drabiny oraz rusztowania elewacyjne i warszawskie na wynajem są wytrzymałe, bezpieczne i zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi. Dbamy o to, by w naszej wypożyczalni znajdowały się modele proste w obsłudze, szybkie w montażu i zapewniające bezkompromisową stabilność podczas pracy na wysokościach, co ma ułatwić Państwu pracę i zminimalizować ryzyko wypadków i innych niebezpiecznych sytuacji.

Wynajem podnośników drabin oraz rusztowań warszawskich i elewacyjnych jest bardziej ekonomiczną opcją niż zakup drogich sprzętów, zwłaszcza jeśli są one potrzebne tylko sporadycznie. Dzięki naszej wypożyczalni nie trzeba kupować za duże pieniądze niezbędnego wyposażenia. U nas możecie Państwo zaopatrzyć się w urządzenia tymczasowo i stosować je jedynie przez wymagany czas.

Profesjonalna wypożyczalnia podnośników, drabin oraz rusztowań elewacyjnych i warszawskich

W rezultacie wynajem proponowanego sprzętu umożliwi Państwu profesjonalną i bezpieczną realizację prac remontowo-budowlanych na wysokościach. Jako sprawdzona wypożyczalnia drabin oraz rusztowań elewacyjnych i warszawskich zapewniamy korzystny poziom cen i dostęp do najnowocześniejszych urządzeń. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty – zapewniamy wsparcie w doborze wyposażenia, szkolenia z jego obsługi, a także dostawę i odbiór z miejsca budowy.