Zarówno budując dom, jak i stawiając innego rodzaju obiekt zachowanie poziomu to nie tylko kwestia samej estetyki, lecz przede wszystkim bezpiecznego użytkowania budynku. Dlatego też w ofercie naszej wypożyczalni dostępne są profesjonalne urządzenia pomiarowe na wynajem, takie jak np. poziomice krzyżowe czy też niwelatory laserowe i optyczne. Wypożyczenie ich pozwoli Ci zadbać o zachowanie niezbędnych norm budowlanych, bez konieczności inwestowania w zakup potrzebnego, lecz – nie ukrywajmy – drogiego niwelatora optycznego czy chociażby lasera krzyżowego.

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 50zł

185,00  (plus VAT)

Kaucja: 500zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 200zł


Wypożycz poziomicę laserową lub niwelator optyczny w Togaj!

Udostępniane przez nas urządzenia pomiarowe pozwalają zadbać o maksymalną precyzję przy wykonywaniu różnego rodzaju prac budowlanych. Niwelator laserowy bądź optyczny, a także prostszy w obsłudze krzyżowy laser budowlany zalecane są przy poziomowaniu fundamentów oraz stropów, wznoszeniu ścian tak, by zachować odpowiedni kąt między nimi a podłogą i sufitem, a także przy wyznaczeniu optymalnego spadu do odprowadzania wody. Poza tym geodezyjny sprzęt pomiarowy bądź też dobra laserowa poziomica krzyżowa mogą znacząco ułatwić:

- poziomowanie gruntów
- budowę bądź modernizację parkingów oraz dróg dojazdowych
- kładzenie oraz wymianę rurociągów i innych instalacji podziemnych

Tylko sprawdzone i gotowe do pracy urządzenia pomiarowe na budowę

W naszej wypożyczalni dbamy o jakość i sprawność oferowanych przez nas sprzętów. Dlatego też na wynajem proponujemy rotacyjne lasery budowlane marki NIVEL, klasyczne niwelatory optyczne od GEO-FENNEL, a także krzyżowe poziomice laserowe firmy SKIL. To sprzęty marek, które dobrze znamy, dzięki czemu mamy pewność, że nie zawiodą Cię w najmniej odpowiednim momencie. Poza możesz mieć pewność, że wynajmując u nas krzyżową poziomicę laserową czy też laser rotacyjny otrzymujesz gotowy do pracy, a więc odpowiednio skalibrowany i w 100% sprawny sprzęt.

Wynajmij w Togaj rotacyjny laser budowlany, niwelator optyczny bądź poziomicę krzyżową i korzystaj z urządzeń o dużej precyzji pomiarowej, oszczędzając jednocześnie pieniądze!