Potrzebujesz wysokiej klasy narzędzi do bruzdowania pod przewody elektryczne, wywiercenia otworów o określonej średnicy w betonie czy zamrażania rur miedzianych, stalowych lub wykonanych z tworzyw sztucznych? Firma Togaj oferuje swoim Klientom wynajem sprzętu do prac instalacyjnych w bardzo dobrej cenie. Nie musisz wydawać już tysięcy złotych na elektronarzędzia i inne profesjonalne urządzenia od producentów cieszących się dużym uznaniem na rynku. Możesz znacznie taniej wypożyczyć je u nas, bez konieczności martwienia się o jakiekolwiek koszty związane z serwisowaniem, wymianą elementów eksploatacyjnych czy konserwacją poszczególnych produktów. Z nami oszczędzasz czas i pieniądze!

100,00  (plus VAT)

typ lekki podstawowy szalunek lekki 2 x1.5m Maksymalna głębokość 2,5m. Waga zestawu podstawowego 422kg. Maksymalne obciążenia statyczne płyt podstawowych 18 KN na m2 Kaucja 1000 zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 800zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 2000zł

100,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 100zł

145,00  (plus VAT)

Kaucja: 300zł

255,00  (plus VAT)

Kaucja: 1000zł

70,00  (plus VAT)

Kaucja: 100zł


Nowoczesny sprzęt do prac instalacyjnych – wynajem od ręki

Niezależnie od tego, czy czeka Cię wykonanie wgłębień pod kable elektryczne w ścianach budynku, czy zamierzasz w najbliższym czasie gwintować rury, zająć się udrażnianiem systemu kanalizacyjnego bądź zgrzewać elementy z tworzyw sztucznych, będziemy w stanie zaproponować Ci odpowiednie narzędzia ręczne lub elektryczne.

Wśród dostępnego na wynajem sprzętu do prac w obszarze instalacji wodno-kanalizacyjnych i CO znajdziesz m.in. zaciskarki do rur nierdzewnych, miedzianych i PEX, zgrzewarki do rur i złączek polipropylenowych oraz funkcjonalne rozwijaki do PEX w kręgu o średnicy do 100 cm, które ułatwią Ci montaż ogrzewania podłogowego. Dysponujemy też bruzdownicą Makita SG 150 o mocy 1800 W, elektryczną spiralą do rur o średnicy od 20 do aż 150 mm marki Rems i profesjonalną wiertnicą do betonu Hilti DD200, która jest niezastąpiona przy wierceniu przejść kanałów wentylacyjnych w szerokim spektrum materiałów.

Narzędzia do nawet najbardziej wymagających zadań

Nasz zaawansowany technologicznie sprzęt do prac instalacyjnych oferowany na wynajem pozwoli Ci nie tylko przyspieszyć realizację czynności związanych z montażem rur i okablowania, lecz także zapewni odpowiedni komfort i znacznie lepszą precyzję. Sprawdź całą ofertę proponowanych narzędzi elektrycznych i ręcznych, z nimi robota na pewno pójdzie dużo łatwiej!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat np. specyfikacji technicznej sprzętu do prac instalacyjnych wynajmowanego przez firmę Togaj, zapraszamy do kontaktu.