Tynki maszynowe – najlepsza jakość, czas i cena.

Najtrwalszym sposobem na wykończenie ścian jest wykonanie tynków. Mało kto wykonuje je dziś ręcznie, gdyż ciężko o dobrą jakość i szybką realizację. Średnio tynkowanie domu jednorodzinnego trwa około 2 tygodni. Jakość naszych prac jest na najwyższym poziomie, ściśle trzymamy się norm i dbamy o spełnienie Twoich oczekiwań.

Pracujemy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku, jest to agregat tynkarski PFT G4.

Oferujemy tynki gipsowe i tradycyjne tynki cementowo-wapienne.

Każdorazowo otrzymujesz od nas w cenie tynku: gruntowanie podłoża, narożniki protector, listwy okienne z uszczelką (żeby nie wiało i nie pękało) protector, prace zabezpieczające stolarkę oraz tynk.

Tynki zacieramy mechanicznie, dzięki czemu końcowa struktura jest równa oraz jednakowa na całej powierzchni, co znacznie upraszcza prace malarskie.

Opracowaliśmy technologię, dzięki której tynk cementowo-wapienny odpowiednio nałożony i zatarty, będzie gotowy pod malowanie.

Wykończenie ścian zimą?

Posiadamy nagrzewnice oraz piece, dzięki czemu pracujemy nawet w zimie. Bezpłatnie pozostawimy u Ciebie nagrzewnicę do momentu wysuszenia się ścian.

Potwierdzeniem jakości naszej pracy i wiedzy fachowej na temat wykonywania tynków są CERTYFIKATY , które wydała nam firma Dolina Nidy, MULTIGIPS ORTH oraz Baumit – wiodący producent tynków gipsowych jak i cementowo-wapiennych.

Wylewki maszynowe cementowe i samorozpływne

Wylewki maszynowe – możemy wykonać dla Ciebie tradycyjną wylewkę cementową lub nowoczesne samorozpływne wylewki anhydrytowe.